Скандал на призовному пункті у Рівненській області: батьки переконують, що їхніх дітей утримують там насильно

Опубліковано: 31.10.2019. Автор: . Рівненська область

Скандал на призовному пункті у Рівненській області: батьки переконують, що їхніх дітей утримують там насильно

Днями відомий у Рівному адвокат Валентин Дупак на своїй сторінці у Facebook оприлюднив інформацію, що нібито на призовному пункті у селі Здовбиця, що біля Здолбунова, насильно утримують хлопців. Причому, забрали їх просто з вулиці: когось зловили біля магазину, когось – з роботи. Принаймні, у цьому переконують їхні батьки.

За повідомленням Валентина Дупака, вчора вздовж паркану призовного пункту у Здовбиці Здолбунівського району перебували обурені батьки юнаків.

Хапають та везуть: з місць офіційної роботи (без повідомлення роботодавців), під магазинами, на вулиці, запрошуючи прийти і просто перевірити документи. Є план осіннього набору!

Люди, що стоять вздовж паркану у Здовбиці (призовний пункт) – це батьки дітей, яких незаконно, без документів, повісток та комісій забрали на службу. Не дивлячись на наявні медичні документи, протипоказання, направлення на лікування у лікарню на стаціонар, ці хлопці визнані комісією здоровими (хоча з їх слів таку комісію не проходили).

Людей утримують проти їх волі. Декого тримають вже 8 днів у цьому приміщенні. На контакт комісари не йдуть, – написав пан Дупак.

За його словами, про інцидент повідомлений представник Уповноваженого з прав людини у Рівненській області, а також правоохоронці.  Але ніхто жодним чином не перешкодив продовженню цього правопорушення.

Pubblicato da Валентин Германович Дупак su Mercoledì 30 ottobre 2019

Тим часом в ОК «Захід» прокоментували публікацію рівненського правозахисника. Там усі звинувачення спростовують

Жодного призовника, громадянина України насильно в Здовбиці не утримують, – сказав керівник пресцентру ОК «Захід» Анатолій Прошин. – Офіційно заявляю, як начальник пресслужби Оперативного командування «Захід». Це неправдива інформація, це просто маніпуляція інформацією. Це просто ввід в оману наших громадян. Я вважаю, що це, можливо, навіть ставить під зрив виконання осіннього призову на строково-військову службу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...