«30-40-річні українці реально не розуміють, що їм не світить жодна пенсія», – експерт

Опубліковано: 01.11.2019. Автор: .

«30 40 річні українці реально не розуміють, що їм не світить жодна пенсія», – експерт

Український політолог Юрій Романенко пояснив, чому в сучасного покоління українців ніколи не буде гідної пенсії.

Багато 30-40-річних реально не розуміють, що їм жодна пенсія не світить в країні, де індекс фертильності 1,2, а всі, хто генерує капітал, ідеї, – гострять лижі і змиваються за кордон, – говорить політолог, пише Про Львів. – Замість того, щоб парити мізки людям байками про 12-річну освіту, краще б ввели до шкільної програми одну задачу з арифметики. У 2035 році населення України буде, скажімо, складати 30 млн населення. З них 15 млн – старі, 10 млн – дорослі, 5 млн – діти. Питання: яка пенсія буде у 15 млн пенсіонерів за умови, що 10 млн дорослих повинні прогодувати ще 5 млн дітей? Яка повинна бути зарплата у середньостатистичного українця в 2035 році, щоб прогодувати 2,5 утриманців і при цьому нормально жити? Як така держава з таким соціальним навантаженням буде в принципі здатна виконувати базові функції без залучення зовнішньої робочої сили?, – питає пан Романенко.

Також експерт уточнює, що гострота питання збільшується ще більше, якщо візьмемо до уваги, що на сьогодні тільки близько 2 млн українців генерують капітал.

Що станеться з державою, якщо кількість цих людей зменшиться в два рази до 2035 року. Або в три?Про це потрібно говорити з ранку до вечора на Шустер, Свободах слова та інших шоу, де тече пісня про кисільні береги й швидке позбавлення від нещасть і створення раю на землі.

Тому що країна, яка займає перше місце за темпами вимирання в світі, повинна порошинки здувати з тих, хто здатний забезпечити нездатну, непродуктивну й вмираючу більшість їжею. Якщо Україна в принципі хоче жити, вона повинна думати про таку меншину, розширювати цей прошарок і зробити все, щоб вона відчувала себе тут сухо і комфортно.

Інакше через 20 років буде український пенсіонер стояти раком, виколупуючи свою пенсію з землі, і мріяти про кисільні річки, які ось-ось потечуть, тому що Грицько Мудрий сказав, що кожен пенсіонер має право на субсидії, пільги і продуктовий пакет на Новий рік і Великдень, – каже Юрій Романенко.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...