Плату за навчання дітей та послуги для немісцевих у Рівному відтермінували

Опубліковано: 01.11.2019. Автор: . Рівненська область

Плату за навчання «нерівненських» дітей та медпослуги для немісцевих у Рівному відтермінували

Про це очільники обласного центру та Рівненського району домовилося під час робочої зустрічі, інформує пресслужба Рівнеради.

Відбулася робоча зустріч керівництва міста Рівного та Рівненського району щодо взаємодії та перспективи розвитку в умовах проведення реформи децентралізації.

В рамках наради міський голова Рівного Володимир Хомко та голова Рівненської районної ради Микола Сальчук зійшлися на такому механізмі взаємовідносин, який був би прозорим, двостороннім та не порушував би інтереси пересічних громадян, мешканців району та міста Рівного.

З огляду на це, сторони висловили доцільність відтермінувати дію рішення Рівненської міської ради №6750 від 24.10.2019 року «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг» для врегулювання відносин між селами та об’єднаними  територіальними громадами навколо обласного центру.

Коментуючи це рішення, міський голова Рівного був небагатослівним. Як надовго відтермінували – поки не відомо, про причини Володимир Хомко теж не повідомляє.

Нагадаємо, днями на сесії Рівненська міськрада проголосувала за проєкт рішення «Про взаємовідносини з ОТГ та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг».  Таким чином депутати затвердили фінансові нормативи витрат на одного одержувача послуг у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...