«Свободівець» Кривецький заволодів землями, які мали належати учасникам АТО

Опубліковано: 05.11.2019. Автор: . Львівська область

«Свободівець» Кривецький заволодів землями, які мали належати учасникам АТО
Ігор Кривецький та його дружина Ольга Філатова-Кривецька на території виноградника готелю Edem Resort (фото: Facebook Edem Resort Medical & Spa).

Колишній народний депутат та основний фінансист ВО «Свобода» Ігор Кривецький фактично заволодів уже понад 110 га землі у Львівській області, частину якої складають паї для АТОвців. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Еко-ферма Едем» 13 вересня 2019 року офіційно стало власником 65,51 га в селі Стрілки. На кадастровій карті це три ділянки, які призначені для ведення особистого селянського господарства. За даними Держгеокадастра, нормативно грошова оцінка трьох ділянок становить 353,12 тис. гривень.

Офіційною засновницею «Еко ферми Едем» ще недавно була головна бухгалтер розважального комплексу Edem Resort Medical & SPA Галина Середницька. Однак кілька місяців тому засновником фірми стало ТОВ «Узлісся», кінцевим бенефіціаром якого є колишній народний депутат і основний фінансист ВО «Свобода» Ігор Кривецький.

Три ділянки загальною площею 65,51 га поблизу Стрілок були утворені з паїв площею 2 га, які сільрада Стрілок надала учасникам АТО і місцевим жителям для ведення сільського господарства ще в 2017 році.

На початку 2019-го ці 29 ділянок були об’єднані в три великі та передані у приватну власність. Довгий час на публічній кадастровій карті інформація про власність була прихована. Чиновники Держгеокадастру, як обласні, так і районні, відмовлялися дати відповідь на офіційні запити.

Серед власників ділянок по 2 га, з яких були сформовані ділянки для Кривецького, були і львівські активісти. Зокрема, відомі участю у вуличних акціях у Львові члени «Українського союзу учасників АТО» і засновники житлово-будівельних і обслуговуючих кооперативів «Патріот-1, -2, -3». Це Олег Дудок, Андрій Різничок і Костянтин Дерюгін. Свою ділянку в Стрілках віддав або продав «Еко фермі Едем» і заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи в/ч А0284 Володимир Барбарич.

Також кілька ділянок тут сільська рада дала місцевим жителям, які мають безпосереднє відношення до Edem Resort Medical & SPA. Це керівник служби безпеки цього курорту Юрій Волковський або директор готелю Edem Resort & SPA готелю «Жорж» Олег Магулка. Крім того батько, брат і сестра Олега Магулка також отримали тут по 2 га, які стали частиною великих ділянок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...