Українець, який рятував людей в аварії біля Щецина, став громадянином Польщі

Опубліковано: 06.11.2019. Автор: .

Українець, який рятував людей в аварії біля Щецина, став громадянином Польщі
Андрій Сироватський.

Андрій Сироватський, який рятував людей в аварії біля Щецина, разом з родиною з рук Любуського воєводи отримав акт про надання польського громадянства. Про це повідомляє «Польське радіо».

Нагадаємо, у трагічній аварії, яка трапилась на автостраді А6 біля Щецина 9 червня цього року, Сироватський, який живе і працює у Польщі, ризикуючи власним життям, врятував декількох осіб. Коментуючи червневу подію, він сказав, що зробив те, що вважав своїм обов’язком.

За 100 м від себе я побачив великий вибух, а після нього – вогонь, вищий від вантажівки. Я побачив легковик з розбитим заднім вікном, у якому були діти. Як батько і чоловік, я повинен був їм допомогти, – сказав Сироватський, згадуючи трагічні події.

Любуський воєвода Владислав Дайчак, який від імені президента Польщі Анджея Дуди вручив Сироватському і його родині акт про надання польського громадянства, зазначив, що всі пам’ятають цю трагічну подію.

Де загинуло шість осіб, могло загинути більше. Завдяки тобі, Андрію, цьому вдалося запобігти, завдяки твоїй винятковій людській позиції, вдачі, шляхетності, ти показав своїм вчинком, що людське життя – це найбільша цінність, – сказав Дайчак.

До слова, Андрій Сироватський разом з дружиною та дітьми мешкає у Польщі з 2016 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...