Єдиний з мільярдерів: статки Петра Порошенка за останній рік різко зросли

Опубліковано: 07.11.2019. Автор: .

Єдиний з мільярдерів: статки Петра Порошенка за останній рік різко зросли

Петро Порошенко — єдиний із шести українських мільярдерів, чиї статки за останній рік збільшилися. Вони становлять $1,25 млрд (+12%). У рейтингу НВ топ-100 найбагатших українців у нього шосте місце.

Незважаючи на невдачі політиа Петра Порошенка, який програв президентські вибори і завів у ВР досить невелику фракцію «Євросолідарності», Порошенко-бізнесмен почувається добре. Приріст статків ексглаві держави забезпечила корпорація Roshen, яка щорічно збільшує експорт, насамперед у Східну Європу, на 30%.

У світовому галузевому рейтингу Candy Industry дітище Порошенка перебуває на 27-му місці: експерти оцінюють обсяг продажів компанії за підсумками 2018-го в $800 млн на рік.

Найкраще за інших у корпорації почуває себе Київська кондитерська фабрика: її чистий дохід минулого року зріс на 44%, а чистий прибуток збільшився в чотири рази.

Крім хороших фінансових показників, Roshen приріс активами: корпорація відкрила в Борисполі під Києвом новий завод з виробництва бісквітної продукції. Його потужність — 20 тис. тонн солодощів на рік. А мережа фірмових магазинів Roshen тепер включає в себе вже сім десятків торгових точок, розташованих у дев’яти містах країни.

У менш солодких сегментах справи у Порошенка йдуть не настільки блискуче: молочне підприємство у Вінниці знизило виторгу на 5%, а прибуток — у чотири рази.

Та й частка 5-го телеканалу Порошенка останніми роками падає: його впевнено обходять «молодші» новинні ТВ — 112-й канал, NewsOne і 24-й канал.

У житті колишнього глави держави є й інші неприємності — персональні й істотніші. В Держбюро розслідувань (ДБР) потрапило безліч заяв, автор яких звинувачує Порошенка у всіх смертних гріхах: від державної зради до легалізації незаконних доходів і несплати податків. Власник Roshen тепер час від часу ходить на допити, хоча не є підозрюваним у жодному із проваджень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...