На лікування дівчини, яка постраждала внаслідок наїзду коня з каретою у центрі Львова, мерія виділила 120 тисяч гривень

Опубліковано: 08.11.2019. Автор: . Львівська область

На лікування дівчини, яка постраждала внаслідок наїзду коня з каретою у центрі Львова, мерія виділила 120 тисяч гривень

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв два рішення про надання допомоги у лікуванні 15-річної дівчини, яка 2 листопада постраждала внаслідок інциденту за участю кінної карети у центрі міста. Так, одноразову матеріальну допомогу у розмірі 50 тисяч гривень отримає батько дівчини – Руслан Шиян.  Також виконком прийняв рішення надати субвенцію обласному бюджету в розмірі 70 тис. грн. на зміцнення матеріально-технічної бази Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит», де перебуває постраждала дівчинка.

Лікування пацієнти, яка постраждала тиждень тому і отримала важкі травми, відбувається відповідно до протоколів надання медичної допомоги, – сказав начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб. – Дівчина отримала досить важку травму з ураженням магістральних судин і м’язевого масиву гомілки і частково стегна. До лікування залучені всі провідні фахівці міста Львова, в тому числі – міських установ, які мають найбільший досвід лікування таких травм, і зокрема, хірург-комбустіолог Василь Савчин теж бере участь в лікуванні і оперативних втручаннях. Щодня проводиться консиліум із залучення провідних фахівців.

На сьогодні стан пацієнти важкий, але стабільний. Важкість стану зумовлюється травмою гомілки, яка потребує щоденних перев’язок під загальним знеболенням. Шанс на врятування цієї ноги є, і ми сподіваємося, що лікування буде успішним. Всім необхідним пацієнтка забезпечена.

Лікування такого важкого ураження потребує значних медикаментів, зокрема дороговартісних антибіотиків, розчинів, білкових препаратів, мають бути дренажні системи. Все це коштує немало. Тож місто взяло на себе зобов’язання повністю компенсувати лікування, оплатити все, що необхідно для цієї пацієнтки.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...