Війна за храм: на Рівненщині розгорівся черговий церковний конфлікт

Опубліковано: 09.11.2019. Автор: .

Війна за храм: на Рівненщині розгорівся черговий церковний конфлікт

Цього разу віруючі не поділили Свято-Іоанно Богословську церкву у селі Маща Костопільського району. В соціальній групі «РІВНЕ. Голос Церкви» у Facebook йдеться, що досі храм належав УПЦ. Втім, сьогодні о 8 годині ранку на територію зійшлися представники ПЦУ і стали брати церкву приступом. Не обійшлося і без правоохоронців.

Коли ми зайшли, то вже замки на церкві були зрізані і всередині знаходились люди, – розповідає протоієрей Даниїл Ільницький, настоятель церкви у селі Маща. – Керували захопленням два священики ПЦУ, кілька місцевих молодих активістів і представники якогось військового угрупування, так вони представились.

Представники УПЦ прийшли на територію церковного подвір’я і викликали поліцію. Втім, правоохоронці не допомогли уникнути сутичок між вірянами УПЦ, котрі хотіли зайти у свою церкву, і вірянами ПЦУ.

Також у повідомленні зазначається, що церковний конфлікт у селі Маща досі на стадії загострення. Віряни УПЦ викликали свого правозахисника та представників Сарненської єпархії УПЦ для перемовин.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...