Прем’єр-міністр відсторонив першого заступника начальника Держгеокадастру Рівненщини, бо депутат поскаржився

Опубліковано: 11.11.2019. Автор: . Рівненська область

Прем’єр міністр відсторонив першого заступника начальник Держгеокадастру Рівненщини, бо депутат поскаржився

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук відсторонив від виконання обов’язків першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в області Сергія Дубича за озвучені факти корупції у відомстві. Також Глава уряду доручив провести перевірку дій чиновника. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook:

Процес реформування Держгеокадастру під моїм особистим контролем. Сьогодні відсторонив від виконання обов’язків першого заступника начальника Держгеокадастру у Рівненській області Сергія Дубича за озвучені депутатом факти корупції у відомстві. Доручив провести перевірку дій пана Дубича!

З вересня цього року уряд почав повне очищення Держгеокадастру від корумпованих та неефективних керівників. За цей час ми змінили 20 обласних керівників. І звільнятимемо корупціонерів, доки крісло не займе чесна та патріотична людина.

Підозри у корупційних зловживаннях в Держгеокадастры Рівненщини виникли у народного депутата від Рівненщини Романа Іванісова. Він про них повідомив сьогодні на урядовій нараді, після чого на своїй сторінці у Fаcebook написав:

Передав урядовцям низку звернень від жителів мого 153-го округу, де йдеться про очевидні факти зловживань посадовими особами рівненського Держгеокадастру.

Своєю чергою усі звинувачення на свою адресу Сергій Дубич відкидає. Більше того,  у коментарі колегам з телеканалу Рівне1 він звинуватив нардепа у некомпетентності. Бо ті питання, які озвучував Іванісов, не є їхньою компетенцією:

Варіант відсторонення можливий. Скоріше за все, Роман Іванісов вважає неправомірними дії щодо зміни цільового призначення земельних ділянок або їх нецільового використання. Та це – прерогатива районної адміністрації. Зараз їду на нараду і, якщо буде проводитись розслідування, то, звичайно, робота управління загальмується.

Нагадаємо, пан Дубич працює першим заступником начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області з вересня 2016 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чого ви очікуєте від 2020 року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...