СБУ викликала на допит колишнього командира роти «Айдар»

Опубліковано: 11.11.2019. Автор: .

СБУ викликала на допит колишнього командира роти «Айдар»
Ігор Лапін.

Про це колишній народний депутат та ветеран АТО Ігор Лапін написав у Facebook.

Ну що, друзі? СБУ. Напевне, що ми розпочинаємо новий етап у житті. Іду на допит в Службу безпеки України з приводу убієнних мирних московських граждан під час прориву блокади Луганського аеропорту, – зазначив він.

Ігор Лапін народився 28 травня 1969 року у смт Іваничі Волинської області, український юрист, депутат Верховної Ради України VIII скликання, військовик.  До війни Лапін працював адвокатом, був членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Волинської області

Командував 2-ю штурмовою ротою «Захід» 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» ЗСУ, сформованої переважно з добровольців Волині. Більш відомий під псевдонімом «Зола», у зв’язку із цим, в подальшому, роту називали «золушки».

Штурмовий підрозділ «Золи» брав участь у звільненні Красного Яру, а під час операції зі звільнення Вергунського роз’їзду біля Луганська знищив бійців групи спецпідрозділу по боротьбі з тероризмом РФ «Гюрза» та частину групи підрозділу «Бетмена».  Операція зі звільнення населеного пункту Георгіївка, під керівництвом «Золи» відзначається, як прорив блокади Луганського аеропорту.

Після бою за Хрящувате перебував на лікуванні у військовому госпіталі. Потім повернувся в зону проведення АТО, перебував на Луганській ТЕЦ, брав участь в обороні Щастя.

Після обрання народним депутатом України їздив в зону АТО, допомагає бійцям.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...