Назарбаєв вирішив організувати зустріч Путіна і Зеленського

Опубліковано: 12.11.2019. Автор: .

Назарбаєв вирішив організувати зустріч Путіна і Зеленського

Колишній президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив, що працює над організацією особистої зустрічі президентів Росії Володимира Путіна та України Володимира Зеленського.  Під час конференції в казахській столиці Нурсултані Назарбаєв навіть заявив, що Зеленський нібито погодився взяти участь у цій зустрічі. Путіна проінформували про це. Про це пише REUTERS з посиланням на заяву Назарбаєва.

Якщо їм потрібна нейтральна сторона, я запропонував Казахстан, – сказав Назарбаєв.

Щоправда, наразі незрозуміло, коли саме він обговорював можливість переговорів Зеленського й Путіна з українським Президентом.

В офісі Зеленського цю інформацію наразі не коментували. Натомість представник уряду у Верховній Раді, народний депутат від «Слуги народу» Ірина Верещук заявила, що Нурсултан Назарбаєв вже багато разів хотів «заангажуватися» в переговорний процес щодо Донбасу, відчуваючи свій авторитет і знайомість з Путіним.

Для проведення подібних переговорів потрібно розуміти їхню мету. Я знаю, що Нурсултан Назарбаєв вже багато разів і Петру Порошенку пропонував Казахстан як ймовірну платформу для зміни «нормандського формату», а потім мінського перемовного формату, – заявила Верещук у кулуарах Верховної Ради журналістам. – Пан Назарбаєв каже, що пан Зеленський не відкидає такої можливості і в принципі погоджується на це, але я не чула від пана Зеленського, як він коментує даний аспект. Але, тим не менше розумію, що пан Назарбаєв міг би організувати таку зустріч, але поки що незрозуміло, якою буде мета. Якщо мета – лише змінити місце, країну, де зустрітися – то, звичайно, це не потрібно, якщо мета є зустрітися і справді вирішити питання по суті…

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...