«Косий, де 100 тисяч доларів?» Мешканку Івано-Франківська замучили дзвінками на мобільний, номер якого показали в серіалі «Слуга народу»

Опубліковано: 13.11.2019. Автор: .

«Косий, де 100 тисяч доларів?» Мешканку Івано Франківська замучили дзвінками на мобільний, номер якого показали в серіалі «Слуга народу»

Вже чотири роки прихильники фільму надзвонюють жительці Івано-Франківська та запитують, де «Косий» та «борг у 100 тисяч доларів». Річ у тім, що в одній зі сцен останньої серії першого сезону в зошиті «чорної бухгалтерії», яку знайшов «президент Голобородько», записаний номер телефону реальної жінки, яким вона користується вже майже 15 років.

У мене завжди якісь пригоди! Ну, але така – це взагалі, – зізнається Юліана Антонюк із Івано-Франківська нашим колегам із ТСН.

Відколи серія вийшла в ефір, її телефон розривається.

Мені ніхто не хамив. Просто всім було цікаво: Косой! Ну, і де ж ці 100 тисяч доларів? Переважно російською. Спершу думала: може, помилилися, – каже жінка.

«Косий, де 100 тисяч доларів?» Мешканку Івано Франківська замучили дзвінками на мобільний, номер якого показали в серіалі «Слуга народу»

Юліана Антонюк.

«Слугу народу» Юліана не дивилася, тому одразу не збагнула, що коїться. Потім запитала в тих, хто телефонував.

Вони вирізали цей момент, скинули мені і буквально вимагали: та ви подивіться! Їм було весело, – розповідає жінка.

Перші дзвінки і її розважали, але що далі, то більше починали дратувати. Міняти номер телефону, яким користується стільки років, по роботі включно, жінка не хотіла. Сама не раз писала «кварталівцям», щоби ті прибрали її номер, але жодної реакції не було.

Згодом Юліані зателефонував актор «95 кварталу» Євген Кошовий – із вибаченнями. У серіалі він грає дипломата, тож саме його колеги уповноважили віддуватися за кіношний «ляп».

Ніхто ж не знав, що так попаде! Просто написали від «фонаря», – каже актор.

Спершу він не втримався і знову розіграв Юліану. Але після того вибачився та пообіцяв знайти, хто вписав у кіношну сцену номер телефону, не перевіривши, чи не існує він насправді.

Сам номер від глядачів приховають.

Ми виправимо ситуацію. Ваш телефон буде заблюрений і ніхто вас більше не турбуватиме, – пообіцяв Кошовий.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...