Тимошенко знову в опозиції. Цього разу через продаж землі

Опубліковано: 13.11.2019. Автор: .

Тимошенко знову в опозиції. Цього разу через продаж землі

Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що сьогодні Президент України Володимир Зеленський та його депутати від «Слуги народу» перетнули червону лінію, проголосувавши у першому читанні за дозвіл на продаж земель сільгоспризначення. Саме тому вона та її парламентська фракція тепер переходить в опозицію. Про це проінформувала пресслужба політичної сили.

Голосування за розпродаж сільськогосподарської землі є тією червоною лінією, яку влада переступила всупереч очевидному прагненню українського народу, порушивши його права та інтереси. Сьогодні «переламали через коліно» не лише парламент, а й 75% наших людей: фермерів, аграріїв, малих і середніх сільгоспвиробників, і проголосували проти України. Саме тому наша команда заявляє про перехід в опозицію. Ми переходимо в опозицію до політики знищення країни, політики, яка продовжує епоху бідності, політики розпродажу з молотка всієї стратегічної власності держави й, насамперед, землі, – заявила Тимошенко.

Окрім того, пані Тимошенко заявила, що її фракція вже звернулася до Конституційного суду з вимогою пояснити, чи відповідають дії влади Основному закону. Окремо, за словами лідери «Батьківщини», фракція оскаржуватиме процедуру ухвалення законопроекту.

До другого читання ми зробимо все можливе, аби разом з аграріями, профспілками, волонтерами та патріотами України вилучити із закону все, що суперечить законодавству», – зауважила лідер фракції.

Зазначимо, що сьогодні Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Іншими словами, зробила перший крок до скасування мораторію на продаж землі в Україні з 1 жовтня 2020 року. За цей законопроект проголосували 240 депутатів

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...