Порошенко «був змушений негайно повернутися» з Туреччини після заяви ДБР

Опубліковано: 18.11.2019. Автор: .

Порошенко «був змушений негайно повернутися» з Туреччини після заяви ДБР

П’ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко заявляє, що достроково повертається в Україну з Туреччини, де перебував із візитом, після того, як Державне бюро розслідувань України повідомило про направлення у Генеральну прокуратуру проєкту повідомлення про підозру щодо нього.

Щойно я почув феєричну дурість, яку оприлюднив голова ДБР. Оскільки я перебував із візитом у Турецькій Республіці, вимушений був скасувати декілька зустрічей і негайно повернутися в Україну. Повернутися, щоб продемонструвати: вони нікого не залякають, в них нічого не вийде, – написав Порошенко 18 листопада в Telegram.

За його словами, справа проти нього «не має юридичної ваги».

Звинуватити п’ятого президента України в захопленні державної влади – це смішно. Може, вони мають на увазі часи Януковича, і пан Труба з паном Портновим вирішили захищати Януковича? Хто зацікавлений у цьому провадженні? Ну, звичайно, що пан Труба є лише виконавцем. Замовником є колишня команда Януковича, яка з’являється зараз не тільки у своїх телеграм-каналах, але і в органах влади, – заявив експрезидент.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань України повідомило, що направилo у Генеральну прокуратуру проєкт повідомлення про підозру п’ятому президенту України, народному депутату Петру Порошенку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...