Кучма помилував майбутнього нардепа Іванісова, якого судили за зґвалтування? В мережі з’явилася копія документа

Опубліковано: 21.11.2019. Автор: .

Кучма помилував майбутнього нардепа Іванісова, якого судили за зґвалтування?

Цілком імовірно, що поки ще народний депутат від «Слуги народу» Роман Іванісов у 1996 році був засудженим, однак того ж року його помилував другий президент України Леонід Кучма. Про це свідчить указ президента від 29 листопада 1996 року, який з’явився у мережі. У документі йдеться про такого собі Іванісова Романа Валерійовича 1978 року народження.

21 березня 1996 року його засудив Пологівський райсуд Запорізької області. Проте він відбув лише частину міри покарання. Другу частину, згідно з указом президента Кучми про помилування, йому замінили на умовну з іспитовим терміном два роки. За якою статтею відбував покарання Іванісов, інформації немає.

Щодо причин помилування, президент узяв до уваги: характер і ступінь суспільної небезпечності вчиненого злочину, сімейний стан засудженого, поведінку та ставлення до праці як до злочину, так і після засудження, термін відбування покарання, покриття шкоди, думку адміністрації виправно-трудової та інших громадських і державних установ, висновки Генпрокуратури та МВС.

Кучма помилував майбутнього нардепа Іванісова, якого судили за зґвалтування?

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...