«8 тисяч євро готівкою та «Москвич» 1983 року випуску». Що відомо про нового голову Хмельницької ОДА

Опубліковано: 22.11.2019. Автор: . Хмельницька область

«8 тисяч євро готівкою та «Москвич» 1983 року випуску». Що відомо про нового голову Хмельницької ОДА
Дмитро Габінет.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Дмитра Габінета головою Хмельницької обласної державної адміністрації. Прес-служба глави держави повідомляє, що відповідний указ підписано сьогодні, 21 листопада.

Іншим указом президент звільнив Володимира Кальніченка від тимчасового виконання обов’язків голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

Довідка:

Габінет Дмитро Анатолійович, 1982 р. н., уродженець Хмельницького, юрист, викладач. Випускник Хмельницького університету управління і права та Університету ім. Адама Міцкевича (Польща), кандидат юридичних наук.

За даними місцевого видання ye.ua, раніше 36-річний Габінет працював на кафедрі теорії та історії держави і права ХУУП і в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті. Був також помічником-консультантом нардепа Миколи Стефанчука. У трудовому стажі чиновника – юристконсульство в місцевому військовому госпіталі. Член Союзу педагогів України.

За даними opendatabot, є співвласником ГО Форпост народовладдя на пару з нинішнім т.в.о. заступника голови Хмельницької ОДА Сергієм Ткачуком.

З 2017-го був консультантом центру UMCS (допомагає з питань вступу та навчання в Університеті Марії Склодовської-Кюрі в Любліні). У тому ж році провалив кваліфікаційний іспит для отримання права на заняття адвокатською діяльністю.

Чиновник задекларував 8000 євро готівкою (плюс 5000 євро у матері), а також автомобіль Москвич 2140 1983 року випуску, який придбав 11 років тому.

Дмитро Габінет володіє квартирою (61,8 кв. М) в Хмельницькому, купленою в 2008 році за 82 000 грн, гаражем (21,9 кв. М) за майже 14 000 грн, а також земельною ділянкою 470 кв. м в селі Вільховець вартістю 13 000 грн (ціна на 2013 рік).

Нагадаємо, 28 жовтня 2019 р. Кабінет міністрів України затвердив пана Габінета на посаду голови Хмельницької ОДА.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...