Новим головою Чернівецької ОДА став наближений до оточення Фірташа

Опубліковано: 25.11.2019. Автор: . Чернівецька область

Новим головою Чернівецької ОДА став наближений до оточення Фірташа

Перший заступник Офісу Президента Сергій Трофімов представив нового голову Чернівецької обласної державної адміністрації – Сергія Осачука. Указ про призначення Осачука опублікували на сайті Президента 22 листопада.

Відомо, що Сергій Осадчук має ступінь кандидата історичних наук. У 2013 році його призначили почесним консулом Австрії в Чернівцях. Також він обіймав посаду радника міського голови Чернівців.

Осачук також кінцевий бенефіціар громадських організацій: Буковинський Медіа-центр, Об’єднання випускників і друзів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Рідне місто, Карпато-Дунайського партнерство, Літературний Целанівскій центр.

Народився Сергій Осадчук 7 червня 1972 року. У 1994 році закінчив навчання на історичному факультеті Чернівецького державного університету.  На місцевих виборах у 2010 році балотувався у депутати Чернівецької міськради від «Української партії «Єдність» (Євген Марчук), пише «Молодий буковинець».

У 2013 році був призначений на посаду Почесного консула Австрійської республіки в Чернівцях. Як повідомив тоді голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв, кандидатуру Осачука обрала сама Австрія, а Папієву лише довелося підписати подання на таке призначення. Сергія Осачука називають близьким до оточення біглого українського олігарха Дмитра Фірташа. Зокрема, раніше він був представником фонду Firtash Foundation, який фінансував проведення новорічних і різдвяних свят на Соборній площі Чернівців, а також фестиваль «Маланка-Фест».

Також Осачук є близьким до сім’ї секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана. У період секретарства Віталія Михайлішина Осачук перебував на посаді радника міського голови (на громадських засадах).

Згідно з даними е-декларації за 2018 рік, опублікованій на сайті НАЗК, Осачук проживає у Чернівцях разом із дружиною Людмилою Георгіївною та сином Юрієм. Сім’я володіє квартирою в Чернівцях площею 66 кв м. Ще одну квартиру площею 111,5 кв м задекларувала Людмила Осачук.

Також Сергій Осачук володіє двома земельними ділянками у Чернівцях площами 932 і 535 кв м. Крім того, його дружина задекларувала гараж площею 26 «квадратів».

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...