Міністр Милованов розкритикував видачу молока «за шкідливість»

Опубліковано: 27.11.2019. Автор: .

Міністр Милованов розкритикував видачу молока «за шкідливість»

Радянська норма «молоко за шкідливі умови праці» була введена декретом Леніна і користь від неї сумнівна. Про це розповів на своїй сторінки в Facebook міністр розвитку економіки Тимофій Милованов.

Чи треба давати молоко за «врєдность»?  В Україні – сучасній, європейській країні 21 століття – досі діє норма, запроваджена у 1918 році Володимиром Леніним! Це радянська норма «молоко за шкідливі умови праці». Вона бере свій початок з особливого декрету Леніна, яким він зобов’язав видавати молоко робітникам, що голодували, одного з заводів. Через рік така норма стала діяти в багатьох промислових підприємствах для підтримки фізичних сил працівників. Минуло більше 100 років, але цей комунізм досі є у нашому Кодексі законів про працю.

За законом, кожна людина має отримувати 1/2 літра молока на день. Якщо корівка, скажемо, дає 20 літрів на день, то потрібно 2,5 корівки на 100 людей:))) Проте користь від такої підтримки молоком –  сумнівна.

Ну що ж, з пережитками проклятого минулого треба боротися, не питання. Хоча цікаво: звідки б альтернативно геніальному міністру, рука якого не тримала нічого важчого, ніж комп’ютерна мишка, знати, що таке шкідливе виробництво і для чого там працівникам потрібне молоко? Взагалі-то охороною праці у нас займається Мінсоцполітики (глава якого, правда, теж зірок з неба не хапає, але і експерта по молоку з себе в соцмережах не будує), проте Милованову, судячи з усього, краще знати.

Втім, як бачимо, альтернатив комуністичному молоку міністр економіки не пропонує. Чи то усвідомлює, що навіть його безмежних знань в цьому випадку не вистачить, то чи питання не стоїть в принципі, пишуть колеги із «Рупор».

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...