Михайлика, якого підкинули у «Вікно життя» в рівненському пологовому будинку, хочуть всиновити сім сімей

Опубліковано: 28.11.2019. Автор: . Рівненська область

Михайлика, якого підкинули у «Вікно життя» в рівненському пологовому будинку, хочуть всиновити сім сімей
Наразі малюком опікується медперсонал.

«Вікно життя» у рівненському пологовому будинку існує вже більше восьми років, з  червня 2011-го. Однак лише цього річ, 20 листопада, вперше «спрацювало» – невідома жінка підкинула сюди свого малюка.

Разом із хлопчиком жінка залишила записку. Судячи із неї, батько дитини – іноземець. Що спонукало матір, відмовитися від немовляти, невідомо. Однак дитя було гарно одягнене і здорове (малюк важить більше трьох кілограмів і має зріст 52 см). Тож точно, що народжене в одному із  медзакладів.

Оскільки хлопчик з’явився у «Вікні життя» напередодні свята архистратига Михаїла, колектив пологового вирішив назвати його Михайлом Михайловичем Щасливим. Проте згодом по-батькові дещо підкоригували – Комісія у справах захисту дітей зареєструвала малюка Михайлом Богдановичем Щасливим.

Поки оформляють офіційні документи, дитиною і надалі опікуватиметься рівненський міський пологовий, а потім його передадуть у дитячий будинок. За законом, подавати малюка на всиновлення не можна впродовж двох місяців – можливо, за цей час одумаються батьки і заберуть дитину.

Проте у черзі на всиновлення цього немовляти вже є сім сімей. Тож, сподіваємося, що довго він на державному утриманні не буде.  А тим часом небайдужі рівняни несуть у пологовий «придане» для малюка – підгузки, одяг, пеленки, дитяче харчування.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...