Щоб вже точно: в окупованому Криму лікар порадив пацієнту прикластися до мощів святого

Опубліковано: 29.11.2019. Автор: . Крим

Щоб вже точно: в окупованому Криму лікар порадив пацієнту прикластися до мощів святого

Курйозний випадок стався в одній із клінік Севастополя. У ХХІ столітті, коли медицина у світі розвивається семимильними кроками, отоларинголог  однієї із клінік Юрій Бєлоненко порадив своєму пацієнтові поїхати в Сімферополь і помолитися до мощів святого Луки. Мовляв, дуже допомагає. Причому цю рекомендацію він навіть написав у рецепті! Про це пишуть російські ЗМІ.

У призначенні, виписаному отоларингологом Бєлоненком, йдеться, що поїздку до мощів святителя Луки в Сімферополь потрібно здійснити в разі неефективності лікування. Сам ескулап не приховує, що нерідко виписує подібні призначення важким пацієнтам.

Так, це допомагає. Я не часто так пишу, у виняткових випадках, коли я не в змозі однозначно вирішити проблему людини. У пацієнтки що, є претензії? Або вона сповідує іслам? Але навіть якщо сповідує, це допоможе, – сказав лікар.

Отоларинголог уточнив, що крім порали прикластися до мощів, в його призначенні були присутні і пункти, що стосуються медикаментозного лікування.

Святитель Лука, архієпископ Сімферопольський і Кримський помер 11 червня 1961 року. З 1996 року його мощі спочивають у Свято-Троїцькому кафедральному соборі Сімферополя. Крім того, Лука (у миру – Валентин Феліксович Войно-Ясенецький) – російський і радянський хірург, вчений, автор праць з анестезіології та гнійної хірургії, доктор медичних наук. Його мощам приписують цілющі властивості, до них часто приїжджають вклонитися віруючі.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...