Уже не в Рівному. Скандального полковника Єфтенія перевели в Одесу

Опубліковано: 29.11.2019. Автор: . Рівненська область

Уже не в Рівному. Скандального полковника Єфтенія перевели в Одесу

Скандально відомого В’ячеслава Єфтенія, який очолював Рівненське управління Департаменту захисту економіки Нацполіції України та був впливовішим за начальників обласного управління Нацполіції, перевели з Рівного в Одесу. Про  це повідомляє видання «Рівне вечірнє».

Нагадаємо, що полковник зумів у 2016 році уникнути переатестації, яку проводили для всіх поліцейських. Він зробив це дуже просто: не з’явився на засідання переатестаційної комісії, а коли та ухвалила негативне рішення, оскаржив його у суді. Опісля «реформування» міліції у поліцію пан Єфтеній тоді залишився працювати на посаді начальника рівненського управління захисту економіки.

Кабмін ще 2 вересня ухвалив ліквідувати Департамент захисту економіки. Зараз працює ліквідаційна комісія.  Тепер поліція більше не має права просто так втручатися у діяльність бізнесу.  Чиновники кажуть, що ліквідували підрозділ, бо він займався не розкриттям економічних злочинів, бо ця одіозна структура не захищала бізнес, а «систематично заважала йому працювати». Втім, працівники УЗЕ без роботи не залишились, не всім, але багатьом знайдуть нову. Полковник В’ячеслав Єфтеній, приміром,  вже поїхав з Рівного працювати в Одесу.  Він там керуватиме управлінням стратегічних розслідувань.

Обидва заступники полковника Єфтенія – майор Олександр Кузьмич та підполковник Андрій Сліпченко працюватимуть тепер також в департаменті стратегічних розслідувань.

Їхнім новим шефом стане на Рівненщині підполковник Сергій Малина, який був начальником управління захисту економіки в Житомирській області.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...