Героя України, танкіста-«кіборга» звільнили з посади як непридатного

Опубліковано: 04.12.2019. Автор: .

Героя України, танкіста «кіборга» звільнили з посади як непридатного

Легендарному танкісту, підполковнику Євгену Межевікіну (Адаму) поставили в результаті атестації, «не відповідає займаній посаді».  Атестацію провели у його військовій частині. Про це Межевікін написав на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши результати атестації.

Айй літвінов Маладець. Ору. Тепер мене потрібно по атестації прибирати з посади. Начальник, якому місце на лаві підсудних, і розгляд отриманих нагород оцінює підлеглих! На початку 2019 підмінити не вдалося, чекали рік, – написав Межевікін.

У документі зазначено, що бойовий офіцер «часто перебував на лікарняному та у відпустці» і не повністю справлявся з обов’язками.

Героя України, танкіста «кіборга» звільнили з посади як непридатного

Волонтер Роман Синіцин, коментуючи цю інформацію, зазначив:

Ахах. Хто не в курсі, «Адам» – Герой України. Один з кращих танкістів. Скільки він російських танків, бронетехніки і живої сили зі своїм екіпажем спалив на «взльотці» ДАПа, ніхто точно не знає. Багато. Дуже. І не тільки у ДАПі. Зараз Женю технічно зливають з ЗСУ. Рівень теоретичних знань і практичних навичок на трієчку у Євгена Межевікіна. Цікаво, скільки танків спалили перевіряючі і як у них з цим рівнем, – написав він.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...