Екснардеп Тетяна Чорновол з автоматом в руках та в сексуальній червоній сукні закликала українців виходити на Майдан

Колишній народний депутат України Тетяна Чорновол опублікувала на свої сторінці на Facebook відео, на якому вона закликала українців боротися проти капітуляції, а також виходити на Майдан 8 грудня і боротися за Україну.
Варто зазначити, що під час свого виступу активістка тримає в руках автома і показує, що вміє справно ним користуватися.
Україна зараз міцно стоїть на ногах. Україна успішно бореться, але навіть якби боротьба була б безнадійна, все одно треба боротися. Бо коли ти борешся, ти маєш хоча б шанс, бо коли ти борешся, ти не впадаєш у відчай, бо коли ти борешся, тебе не чекають жахи капітуляції, бо тебе вже не буде, – емоційно завершила свій виступ Тетяна Чорновол.
На Майдан!!!
Опубліковано Тетяною Чорновол Пʼятниця, 6 грудня 2019 р.