Не впоралися із зобов’язаннями. МВФ не дасть Україні грошей в цьому році, – ЗМІ

Опубліковано: 06.12.2019. Автор: .

Не впоралися із зобов’язаннями. МВФ не дасть Україні грошей в цьому році, – ЗМІ
Фото ілюстративне.

Україна не виконала умови Міжнародного валютного фонду (МВФ), тому не встигне отримати очікуваний транш до кінця 2019 року. Адже не прийняла необхідних законів, а значить – не отримає остаточного рішення Ради директорів МВФ, повідомляє Liga.net із посиланням на джерела в держструктурах. Але уряд ще може в грудні підписати меморандум про подальшу співпрацю.

Ми не встигли виконати prior actions, які обговорювалися з фондом. Для того щоб потрапити на грудневе засідання Ради директорів МВФ, потрібно було, щоб потрібні закони до поточного моменту вже були проголосовані в парламенті, – зазначив один зі співрозмовників.

За інформацією джерел, перш за все мова йде про внесення змін до закону про систему гарантування вкладів, (в тому числі позицій, які непрямо стосуються можливого повернення ПриватБанку колишнім власникам, а також стягнення боргів власників інших банків-банкрутів).

Ці законопроекти повинні були потрапити до Верховної Ради ще в кінці листопада 2019-го. Але на даний момент лише завершений процес узгодження тексту змін між українськими держструктурами і МВФ.

Зазначимо, що наступна можливість офіційно отримати програму МВФ в України буде лише в лютому, коли керівництво фонду вперше збереться після перерви на різдвяні свята.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...