Після виставки у ВРУ в львівської художниці Ольги Бартиш викрали картину за дві тисячі доларів

Опубліковано: 06.12.2019. Автор: . Львівська область

Після виставки у ВРУ в львівської художниці Ольги Бартиш викрали картину за дві тисячі доларів
Ольга Бартиш і її картина «Волошки».

Художниця має намір вирішувати питання через суд, оскільки ця історія тягнеться ще з літа.

У червні я мала виставку у Верховній Раді, чому дуже була рада. Експозиція моїх квіткових картин красувалася не тиждень, як зазвичай буває, а два – якось вписалися ті картини в стіни під куполом, що вирішили там ще залишити. А потім мені «пощастило» познайомитися з власницею (вона ж продавець) місцевого сувенірного магазину, в будівлі по вулиці Садовій, 3а. Це комітети, які відносяться до Верховної Ради. Звуть її Анна Сак, – розповіла Бартиш.

Як розповіла львівська мисткиня, їй запропонували залишити вісім картин у магазині під реалізацію, на що та погодилась. Одну з них – картину «Волошки» – продали, а кошти художниці так і не повернули.

Картина коштувала дві тисячи доларів, а продали її зі знижкою – за 1900. Після цього підприємиця Анна Сак постійно обіцяла розрахуватися з майстринею пізніше, а потім просто перестала виходити на зв’язок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...