У МВС запропонують жінкам майже півтисячі раніше заборонених посад

Опубліковано: 06.12.2019. Автор: .

У МВС запропонують жінкам майже півтисячі раніше заборонених посад
Фото ілюстративне.

МВС підтримує ідеї рівноправності в секторі безпеки і оборони, тому для жінок запропонують 450 професій, до яких раніше допускали тільки чоловіків, передають колеги з видання uа.news.

МВС підтримує ідеї рівноправності в секторі безпеки і оборони. Одним з фундаментальних кроків в гендерному паритеті стало прийняття нашою державою ряду документів. Це Резолюція ООН 1325, державна програма і загальні документи співпраці Україна – НАТО. МВС стало одним з перших, яке затвердило власний план заходів щодо виконання резолюції ООН. За два останні роки можемо побачити позитивну динаміку збільшення кількості жінок в системі МВС – 2% Національна поліція, 5% – ДСНС, більше 7% – НГУ. Також спостерігається збільшення кількості жінок на керівних ланках. У 2017 році ми відкрили майже 450 посад для жінок, які раніше були заборонені, – сказала заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук під час міжнародної конференції «Сучасні тенденції розвитку гендерної політики органів системи МВС».

Заступник міністра підкреслила, що значні важливі кроки в питаннях гендерної рівності були зроблені в навчальних закладах МВС.

Ми відкрили доступ дівчатам до здачі іспитів в академії НГУ і право носити берети з відзнакою. А також встановили однакові фізичні нормативи для жінок і чоловіків, – зазначила радник.

Заступник міністра нагадала, що тільки в цьому році МВС провело два важливих дослідження – жіночності в системі МВС і сексуальних домагань.

Вже до кінця місяця ми будемо мати результати цих досліджень. Сподіваюся, вони допоможуть впроваджувати політику гендерної рівності в системі безпеки, – підкреслила вона.

Нагадаємо, у червні 2018 року президент Петро Порошенко підписав закон, який заохочує українців до військової кар’єри.

Один із його пунктів передбачає підвищення до 60 років граничного віку перебування у запасі військовозобов’язаних-жінок, як встановлено для чоловіків. Це має забезпечити гендерну рівність і збільшити мобілізаційний ресурс армії.

А 6 вересня 2018 Верховна Рада схвалила законопроект №6109, який зрівнює права і можливості, а також надає однакові кар’єрні можливості жінок і чоловіків у ЗСУ та інших військових підрозділах.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...