Від сьогодні у Львові трамваї знову курсують до головного залізничного вокзалу

Опубліковано: 07.12.2019. Автор: . Львівська область

Від сьогодні у Львові трамваї знову курсують до головного залізничного вокзалу

У суботу, 7 грудня, на площу Двірцеву відновили курсування міські трамваї. Таким чином першу чергу реконструкції площі біля головного вокзалу офіційно завершили.

Відтепер на площу Двірцеву курсують трамваї №1 (Вокзал-Погулянка),№4 (Вокзал-Вернадського) та №9 (Вокзал-Миколайчука). Трамваї №6 наразі ще їздять до «Скрині», повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Також від сьогодні, 7 грудня, трамвай № 7 курсуватиме на «Погулянку», а трамвай № 1 — на вул. Пасічну.

На нових автобусних зупинках на площі Двірцевій будуть зупинятися п’ять маршрутів: №10,16,29,31,32. Окрім того – усі нічні маршрути, їх є сім, і експрес-маршрут, який курсує до аеропорту, повідомив Орест Олеськів, начальник міського управління транспорту.

Під час першої черги реконструкції на площі біля вокзалу облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів трамваїв, автобусів, повністю замінили контактну мережу. Поблизу кінцевої зупинки облаштували нову будівлю диспетчерської та електронне інформаційне табло.

Роботи з реконструкції площі виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ремонт на площі Двірцевій стартував весною 2019 року. У травні трамваї перестали їздити до вокзалу, натомість кінцеву зупинку облаштували біля ТЦ «Скриня». Із настанням тепла у 2020 році продовжать реконструкцію площі Двірцевої та почнуть ремонт вул. Чернівецької, що веде до вокзалу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...