Хакери з Івано-Франківська продавали Росії військові таємниці

Хакери з Івано Франківська продавали Росії військові таємниці

Організована злочинна група складалася з чотирьох людей. Вони незаконно продавали інформацію із закритих державних інформаційних ресурсів.

СБУ викрила групу хакерів, які незаконно продавали дані із закритих державних інформаційних ресурсів.  Четверо мешканців Івано-Франківської і Львівської областей створили сайт, де пропонували придбати інформацію із обмеженим доступом, повідомляє пресслужба СБУ.

Серед «лотів» зловмисників були й відомості військового характеру, зокрема дані про закупівлю та переміщення воєнної техніки.

Вартість інформації була договірною і залежала від її обсягу та ступеня секретності. Серед замовників – представники країни-агресора.

Затримали ділків під час чергової оборудки в Івано-Франківську. За місцями їхнього проживання правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку з великим масивом даних.

За фактом несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку інформації та за несанкціонований збут інформації з обмеженим доступом, відкрито кримінальне провадження. Встановлюються всі обставини справи, джерела витоку та замовники.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінєте новий склад уряду?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...