Наступного року у Львові планують відремонтувати п’ять магістральних доріг

Опубліковано: 11.12.2019. Автор: . Львівська область

Наступного року у Львові панують відремонтувати п’ять магістральних доріг

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що у 2020 році заплановано капітально відремонтувати кілька магістральних доріг міста. Так, ще взимку можуть розпочати підготовчі роботи з ремонту вулиці Хуторівки. Також завершують проекти по вулицях Шевченка, Бандери, Хмельницького. Окрім того, наступного року місто планує виконати другу частину робіт з реконструкції площі Двірцевої.

Наступного року на нас чекає досить великий об’єм робіт по дорогах, – сказав Садовий. – Саме покриття — це 20%, а 80% – це підземна частина. Це дуже складна і небезпечна робота. У нас вже на виході проект по вулиці Б. Хмельницького, хочемо розпочинати. Думаю, через зиму розпочнемо роботи по вулиці Хуторівці. На виході проектна документація по Шевченка та Бандери.

Тим часом, вже розпочалася реконструкція площі перед львівською Оперою.  Зокрема, тут облаштують сухий фонтан і старий вже демонтовують.

Проект облаштування нового фонтану виконаний на замовлення управління архітектури та урбаністики ЛМР, а профінансує роботи благодійний фонд «Сокар Благо».

Відбувався архітектурний конкурс і рішення, якою має бути площа перед Оперним театром, було знайдено в рамках конкурсу, – розповів начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев. – Цей проект ми задумали ще у 2015 року, але в силу певних обставин його призупинили, тож приступаємо до його реалізації саме зараз.

Вся площа символічно буде оформлена у вигляді скрипки, де основним об’єктом є театр. Особлива увага буде приділена місцям для перебування людей — будуть облаштовані лавки вздовж пр. Свободи, а інтенсивний рух буде мінімізований за допомогою нових елементів благоустрою та додаткових зелених насаджень. Повністю площа буде завершена до кінця наступного року. Тобто наступного року взимку ми вже по-іншому зможемо її використовувати. Впродовж року на площі діятиме фонтан, а взимку, коли він буде відключений, площу можна використовувати для різного роду подій.

Обійдеться реконструкція площі перед оперним театром приблизно у 1,5 млн. доларів.

Нагадаємо, існуючий фонтан біля оперного театру був облаштований у 2008 році.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...