«Хоча б для тих, кому дуже важко»: Зеленський розповів, хто наступного року може розраховувати на підвищення пенсій

Опубліковано: 13.12.2019. Автор: .

«Хоча б для тих, кому дуже важко»: Зеленський розповів, хто наступного року може розраховувати на підвищення пенсій
Володимир Зеленський.

Вчора, 12 грудня, Президент України Володимир Зеленський в ефірі каналу «1+1» анонсував нову програму підвищення пенсій. У ній на наступний рік передбачено додатково 13 мільярдів гривень для виплат пенсіонерам. Щоправда підвищення пенсій спочатку торкнеться лише окремих вікових категорій пенсіонерів.

Зараз важлива соціальна місія нашої команди – коли немає грошей, але потрібно збільшити пенсії, мінімальні пенсії хоча б для тих людей, яким дуже важко. А кількість таких людей дуже велика. У нас дійсно є програма, ми її розробили… Ми придумали дуже цікаву стратегію підвищення пенсій для людей по віку, – зазначив Президент України.

Далі пан Зеленський деталізував, що українських пенсіонерів планують поділити по віку і для кожної з груп будуть передбачені різні підвищення.

За словами глави держави, влада вже готова «дуже підвищити пенсії» – від 400 до 1100 гривень пенсіонерам, яким 80 років і більше. І таких людей, каже Зеленський, в Україні багато. Для них і передбачено програмою на наступний рік додатково 13 мільярдів гривень.

Потім ми хочемо поетапно знижувати цей віковий показник: старше 75 років, старше 70 років і так далі, – підкреслив Президент України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...