Громадянам України дозволять мати два паспорти про громадянство

Опубліковано: 16.12.2019. Автор: .

Громадянам України дозволять мати два паспорти про громадянство
Максим Соколюк.

У Державній міграційній службі дозволять громадянам мати два паспорти, проте «єдине громадянство» залишиться в Конституції України. Про це розповів глава ГМС Максим Соколюк в інтерв’ю «Європейської правді».

Конституційна норма про «єдине громадянство» збережеться: вона означає, що ми і далі будемо сприймати людей як громадян тільки України, незважаючи на те, чи мають вони також паспорт іншої держави. А зміна буде в тому, що ми не будемо вимагати виходу з іншого громадянства для отримання українського паспорта, – зазначив Соколюк.

Він також уточнив, що у відношенні країн міграційного ризику будуть діяти певні обмеження. Зокрема, це стосується РФ.

Соколюк уточнив, що подвійне громадянство – це в деякій мірі програма імміграції в Україну, оскільки ми втрачаємо населення. Однак гасел «приїжджайте в Україну» недостатньо. Для цього потрібна окрема економічна програма, яка б заохочувала іммігрантів це зробити.

Нагадаємо, 13 грудня Президент Володимир Зеленський подав законопроект, який передбачає спрощене отримання громадянства деяким категоріям іноземців. Зокрема, проект пропонує спрощене громадянство для росіян, переслідуваних в РФ або тим, хто воював на Донбасі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...