Вище ніж Фінляндія, Греція та Польща: Україна увійшла у топ-40 наймогутніших країн світу

Опубліковано: 16.12.2019. Автор: .

Вище ніж Фінляндія, Греція та Польща: Україна увійшла у топ 40 наймогутніших країн світу

Перелік склали аналітики BAV Group і Wharton School Університету Пенсільванії. Відомо, що перед цим вони проаналізували низку різноманітних факторів. Зокрема, політичний вплив, лідерство в світі, економічні показники, військову міць, а також членство і участь у міжнародних альянсах. А вже пізніше американський журнал «U.S. News & World Report» оприлюднив рейтинг наймогутніших країн світу за підсумками 2019 року.

Приємно, що у ньому наша держава обігнала низку європейський і не лише країн, таких як Фінляндія, Греція, Оман, Казахстан, Польща, а також низку інших країн, серед яких Португалія, Сербія, Чехія, Румунія, Угорщина, Болгарія, Хорватія тощо. Таким чином Україні цьому списку відвели 39 місце.

Вище від нас автори розмістили Люксембург, Білорусь, В’єтнам, Південну Африку, Єгипет, Катар, Пакистан, Ірак, Іран та інші держави.

Лідерами списку визнали Сполучені Штати Америки, Росію та Китай. А найменше, на думку U.S.News, на світ цього року впливали Словаччина, Словенія, а також країни Прибалтики.

До речі, «U.S. News & World Report» – це журнал, історія якого  почалася з 1933 року. Останні 35 років ним володіє будівельний магнат і видавець Мортімер Цукерман. Видання має редакцію у Вашингтоні та штаб-квартиру в Нью-Йорку.

Останній друкований номер «U.S. News & World Report» побачив світ у грудні 2010 року, відтоді протягом десятиліття журнал видається онлайн.

Його щомісячна аудиторія нараховує десятки мільйонів унікальних відвідувачів, які переглядають сотні мільйонів статей.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...