«Це найкращий томограф, який сьогодні є в області»: львівська лікарня швидкої допомоги отримала нове обладнання

Опубліковано: 17.12.2019. Автор: . Львівська область

«Це найкращий томограф, який сьогодні є в області»: львівська лікарня швидкої допомоги отримала нове обладнання

Для лікарні швидкої медичної допомоги місто закупило новий сучасний мультиспіральний 64-зрізовий комп’ютерний томограф (PHILIPS Ingenuity CT). Це перший томограф у Львові і області з такою кількістю програм і з такими можливостями обстеження пацієнтів. Щодоби з допомогою цього апарата будуть обстежувати до 35−40 пацієнтів, повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Вартість придбаного комп’ютерного томографа — 23,5 млн. грн. Як зазначив міський голова Андрій Садовий, для міста важливо не тільки якісно оснастити лікарні новим обладнанням, але і системно змінити ставлення до надання послуг для пацієнтів.

Вже 9 днів працює цей новий томограф. Це найкращий томограф, який сьогодні є у Львівській області, серед приватних та державних. До 40 пацієнтів на день можуть проходити обстеження. Якість найвища, 3D-моделювання. Щойно мені показували знімки хворого, який мав інсульт. Якісне обстеження і оперативне втручання дають шанси на життя. Більше людей будуть мати шанси бути здоровими після цього обстеження, – сказав пан Садовий.

За його словами, старий томограф вже себе морально вичерпав. Він постійно виходив з ладу, були проблеми, а цей томограф має гарантію два роки, трубка — до трьох років.

Загалом у 2019 році за кошти міського бюджету для Лікарні швидкої медичної допомоги придбано нового обладнання на понад 57,3 млн грн.

Роботу у тестовому режимі новий томограф розпочав 9 грудня. Відтак за цей час вже проведено 225 обстежень, зокрема головного мозку, органів черевної порожнини, органів грудної клітки, кістково-суглобової системи.

Відділення комп’ютерної томографії в лікарні швидкої медичної допомоги — єдине, яке працює та надає допомогу впродовж цілої доби як мешканцям Львова, так і Львівської області. Впродовж року лікарнею проводиться 12 тисяч обстежень. Цей апарат дозволяє обстежувати будь-яку частину тіла, — розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

Як зазначає завідувач відділення комп’ютерної томографії Ростислав Лозинський, новий комп’ютерний томограф забезпечує високе розрішення (високу якість) обстежень із зменшенням променевого навантаження на пацієнта (програми індивідуального підбору параметрів сканування дозволяють зменшити дозу опромінення на 60−70%).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...