«Хотіла мати прибуткову професію»: 25-річна вінничанка здобула дев’ять вищих освіт і стала рекордсменкою

Опубліковано: 18.12.2019. Автор: . Вінницька область

«Хотіла мати прибуткову професію»: 25 річна вінничанка здобула дев’ять вищих освіт і стала рекордсменкою

Кажуть, що вчитися – ніколи не пізно, а 25-річна  вінничанка Надія Яворовенко, як ніхто, підтвердила цю народну мудрість. Попри свій юний вік, дівчина здобула дев’ять вищих освіт в Україні та Франції.  Каже, все вийшло спонтанно.

П’ять вищих навчальних закладів Надія закінчила в Україні, решту – у Франції. Освіти здобуті за такими спеціальностями: менеджмент (університет Auvergne I – Франція); управління підприємствами (Ecole Universitaire du Management – Франція); менеджмент організацій (Київський торговельно-економічний університет України); менеджмент готельно-ресторанної справи (Київський торговельно-економічний університет України); бакалавр з права – диплом з відзнакою (Національна академія внутрішніх справ України); магістр права – диплом з відзнакою (Національна академія внутрішніх справ України); перекладач іноземних мов (Université Nice Sophia Antipolis – Франція); магістр європейського права (Institut du Droit, de la Paix et du Développement de l’Université Nice Sophia Antipolis – Франція).

Я ніколи, звичайно, не планувала мати аж стільки вищих освіт, просто хотіла мати добре оплачувану роботу і прибуткову професію, – розповідає Надія кореспонденту «Західного аргументу». – Спочатку хотіла мати економічну і юридичну, бо це перспективно, тож вступила у два вузи. Але коли у Вінниці у вузі, де навчалася на економіста, з’ясувалося, що там видають дипломи українського та французького зразків, далі пішло-поїхало.  Півтора роки вивчала французьку, потім вирішила піти далі, їздила у Францію, потім там навчалася. Словом, Якось все саме затягнуло. Чи продовжуватиму далі, поки не знаю, думаю, зупинюся на досягнутому. У планах – сім’я, діти…

19 грудня у Вінниці, одразу після захисту 9-ої магістерської роботи за спеціальністю Master of Business Administration (MBA, Бізнес-адміністрування), відбудеться оголошення освітнього рекорду Надії Яворовенко, повідомили у Національному реєстрі рекордів України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...