Вʼятрович вимагає від СБУ притягнути до відповідальності учасників «конференції» Сталіна

Опубліковано: 27.12.2019. Автор: .

Вʼятрович вимагає від СБУ притягнути до відповідальності учасників «конференції» Сталіна
Володимир Вʼятрович.

Ексголова Інституту національної памʼяті, народний депутат Володимир Вʼятрович надіслав депутатське звернення главі СБУ Івану Баканову щодо притягнення до відповідальності учасників «науково-практичної конференції», яку заборонена Комуністична партія провела у Києві до 140-річчя Йосипа Сталіна. Про це написав В’ятрович на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив, що СБУ має розслідувати і притягти до відповідальності учасників зборів сталіністів, як це передбачено законодавством.

Повернення культу Сталіна в Росії починалося з того, що влада не помічала спрямованих на це «громадських» ініціатив, а потім і сама взялася за його розкрутку. Не сміємо допустити подібного в Україні, Служба безпеки України має розслідувати і притягти до відповідальності учасників зборів сталіністів, як передбачено законодавством. Сьогодні скерував відповідне депутатське звернення до пана Баканова, – написав пан В’ятрович.

Окрім того, Володимир В’ятрович цікавиться, чи було Службі безпеки України відомо про здійснення представниками Комуністичної партії України підготовки і проведення заходу з відзначення 140-річчя Сталіна і якщо так, то які заходи вживалися СБУ для попередження і припинення злочинних дій? А ще – чи ініціювала СБУ притягнення організаторів та учасників згаданого заходу до передбаченої законом кримінальної відповідальності?

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...