Що обіцяє зробити Президент Володимир Зеленський у 2020 році

Опубліковано: 30.12.2019. Автор: .

Що обіцяє зробити Президент Володимир Зеленський у 2020 році

Підбиваючи підсумки 2019 року, ми подивились, як українські політики виконували обіцянки, зокрема, склали топ виконаних та провалених обіцянок Президента Володимира Зеленського. Сьогодні пропонуємо вивчити, що обіцяє зробити Президент України в 2020 році, пише Слово  і діло.

На початку грудня у своєму черговому відеозверненні до українців Зеленський пообіцяв, що під час опалювального періоду 2020/2021 років тарифи на опалення будуть зменшені.

Ми працюємо над тим, щоб цієї зими були зменшені платіжки за опалення. Це дуже важливо. І також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на тепло майже наполовину. Це буде окрема програма, – зазначив Президент.

До речі, 24 грудня Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що уряд схвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30% и теплопостачальники можуть вже перерахувати платіжки.

Наступного року Зеленський пообіцяв також  запустити роботу лікувально-діагностичного комплексу дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Про це він заявив після того, як Верховна рада ухвалила виділення 200 млн грн з Фонду Президента України з підтримки освіти, науки і спорту на добудову лікарні.

200 мільйонів гривень – це та сума, яка дасть змогу вже зараз прискорити добудову «Охматдиту», і ми зможемо закінчити будівництво вже навесні, – зауважив Президент, додавши, що новий корпус головної дитячої лікарні країни можна буде запустити з наступного року.

До березня 2020 року 15 сімей переселенців мають отримати відремонтовані квартири у Золотому-1 та Карбоніті. Таку обіцянку Зеленський дав під час робочої поїздки до Луганської області, де зустрівся з родинами, які в 2018 році втратили своє житло на тимчасово непідконтрольних територіях і досі не отримали допомоги від держави.

Декілька обіцянок, що стосуються 2020 року, Президент України дав в Очакові під час зустрічі наших катерів, які наприкінці листопада повернула Російська Федерація після захоплення в Азовському морі.

Зокрема, Зеленський запевнив, що до березня 2020 року військові катери «Бердянськ» і «Нікополь» будуть відремонтовані.

Також під час брифінгу Президент пообіцяв, що наприкінці 2020 року на адміністративному кордоні з Кримом відкриють хаб.

Крім того, Президент пообіцяв, що у 2020 році в Україні буде побудовано три аеропорти та близько 4 тис. км доріг.

Також Президент пообіцяв, що у 2020 році буде побудовано декілька мостів.

Що обіцяє зробити Президент Володимир Зеленський у 2020 році

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...