«Бандера не вітав з Новим роком ні Гітлера, ні Сталіна»: Уляна Супрун відреагувала на привітання Путіна Президентом Зеленським

Опубліковано: 02.01.2020. Автор: .

«Степан Бандера не вітав з Новим роком ні Гітлера, ні Сталіна»: Уляна Супрун відреагувала на привітання Путіна Президентом Зеленським

Напередодні Нового року Президент Володимир Зеленський телефоном привітав з прийдешніми святами очільника РФ Володимира Путіна та провели перемовини щодо наступного обміну полоненими. Це неабияк розлютило пересічних українців і вони чали висловлювати своє невдоволення у соцмережах. Не залишилася осторонь і колишня очільниця МОЗу  Уляна Супрун. Свою думку з цього приводу вона висловила у Facebook.

Зокрема вона написала, що 1 січня виповнюється 111 років від народження провідника ОУН та ідеолога українського націоналістичного руху Степана Бандери. І з «кожним роком його боротьба та його філософія привертають все більше уваги, а його слова набирають все більшого значення».

Під час Революції Гідності ми визначили наші фундаментальні принципи, на яких будуємо наше суспільство, нашу державу: свобода, справедливість, гідність. Це об’єднує нас, як українців. Мають значення назви вулиць і пам‘ятників, біля яких ми збираємось. Це впливає на наш світогляд, на цінності й принципи, на яких не лише базуємо нашу державу, а також виховуємо своїх дітей і, будуємо наше майбутнє. Ні на що не здадуться навіть найкращі нагоди й готовність допомогти, якщо сама нація не виборює й не кує своєї долі власною боротьбою.

Ми маємо відстоювати нашу країну. Ніхто цього не зробить за нас. Герої, які захищають нас від російського окупанта, саме це і роблять. Незалежно чи вони з Донецька, Кривого Рогу чи Тернополя. А ті, які вітають лідера країни-агресора, окупанта, з Новим роком, очевидно, не вірять у спроможність своєї нації виборювати свою долю. Шукають компроміси зі злом, бо це легше, швидше і короткозоро виглядає вигідніше.

Але після сотні років окупації російськими імперіалістичними силами, від царських до совєцьких, а зараз путінських гнобителів, може час послухати й чути слова Бандери: «З москалями нема спільної мови». Степан Бандера не вітав з Новим роком ні Гітлера, ні Сталіна, – написала Супрун.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...