Від сьогодні в Україні більше немає ГПУ

Опубліковано: 02.01.2020. Автор: .

Від сьогодні в Україні більше немає ГПУ

Відповідно до наказу Генерального прокурора України Руслана Рябошапки, відсьогодні, 2 січня 2020 року, на зміну Генеральній прокуратурі прийшов Офіс Генерального прокурора, повідомили на сайті відомства.

Офіс Генерального прокурора – центральний орган в системі прокуратури. Він почав роботу 2 січня 2020 року відповідно до наказу Генерального прокурора Руслана Рябошапки. Офіс Генерального прокурора створений на місці ліквідованої Генеральної прокуратури України в межах реформування системи, розпочатого у вересні 2019 року, з метою підвищення суспільної довіри до прокуратури, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що новий Офіс має 12 департаментів, вісім окремих управлінь, дві спеціалізовані прокуратури. Всього в офісі 1,5 тис. працівників.

Нагадаємо, 19 вересня нардепи змінили законодавство щодо реформи прокуратури. Закон про Офіс Генпрокурора набув чинності 25 вересня. Згодом Генпрокурор заявив, що днем запуску роботи Офісу Генерального прокурора стане 2 січня.  Також за його словами, всі три етапи атестації пройшло 610 прокурорів Генпрокуратури.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...