Не лише «Рівнеоблводоканал» відповідає у місті за кришки люків

Опубліковано: 03.01.2020. Автор: . Рівненська область

Не лише «Рівнеоблводоканал» відповідає у місті за кришки люків

Вчора, 2 січня, на вулиці Набережній, навпроти магазину «Квіти» дівчинка-підліток провалилася у несправний люк. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила рівненська журналістка Валентина Романюк. На щастя, дитина не постраждала. І хоч цей люк не перебуває на балансі підприємства «Рівнеоблводоканал», а є власністю мешканців будинку, що знаходиться поруч, працівники підприємства виїхали на місце, обгородили місце і попередили про несправність кришки люка його балансоутримувача. А разом з тим працівники водоканалу провели і позапланову перевірку усіх своїх водопровідних та каналізаційних люків.

На території обласного центру є понад 40 тисяч люків усіх форм власності: приватних, відомчих, водоканалу тощо. І це лише ті, що встановлені  на водопровідно-каналізаційних мережах, – пояснює головний інженер підприємства «Рівнеоблводоканал» Андрій Грухаль. А додайте до цього люки на колодязях зв’язку, газу, тепломережах. Перевірити усі за день просто не реально, втім, ми регулярно проводимо подібні рейди. Там, де кришки у несправному стані – ремонтуємо, а де відсутні, бо їх вкрали – ставимо нові. У даному випадку це відомчий колодязь мереж зв’язку. Тож за його технічний стан відповідає саме балансоутримувач, якого ми вже попередили про інцидент, а місце тимчасово обгородили.

На «Рівнеоблводоканалі» кажуть, що крадіжки люків, які потім здавали на брухт, були розповсюджені в 90-х роках та на початку 2000-х. Зараз такі випадки теж трапляються, але вони мають більше поодинокий характер. Щорічно працівники підприємства ремонтують та міняють близько 150 кришок на своїх водопровідно-каналізаційних мережах.

Втім, навіть незважаючи на це, просять рівнян, які побачили десь у місті, що немає кришки люка, одразу повідомляти за цілодобовими номерами телефону диспетчерської служби – 26-74-44 або 050-375-40-70.

Якщо ці мережі на балансі обласного водопостачального підприємства, аварійна бригада зможе більш оперативно зреагувати і закрити колодязь. В інших випадках – аварійно-небезпечне місце загородять, а інформацію про відкритий люк передадуть його балансоутримувачу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...