Стала відома подальша доля однорічної дівчинки, яку залишили у львівському «Вікні життя»

Опубліковано: 04.01.2020. Автор: . Львівська область

Стала відома подальша доля однорічної дівчинки, яку залишили у львівському «Вікні життя»

Однорічна дівчинка, яку декілька днів тому залишили у «Вікні життя» на вулиці П. Орлика, тепер має нових батьків. Вчора, 3 січня, маленьку Вікторію тимчасово влаштували в патронатну сім’ю. Про це повідомили в міському управлінні «Служба у справах дітей». За цей час фахівці вирішуватимуть питання подальшої форми влаштування дівчинки.

Дитина може перебувати у цій сім’ї до трьох місяців, проте у разі обставин, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя понад зазначений строк, цей термін може бути продовжений, але не більше, як до шести місяців. Поки дівчинка перебуватиме в патронатній сім’ї, «Служба у справах дітей» влаштовуватиме дитину у сімейні форми виховання.

Зараз готуємо документи, щоб поставити дитину на облік з усиновлення, – зазначають в управлінні «Служба у справах дітей» Львівської міської ради. – Надіємось, що вже найближчим часом Вікторія матиме родину та люблячих батьків. Адже тільки у Шевченківському районі перебуває 18 громадян, які мають намір усиновити дитину.

До слова, зараз у Львові функціонує одна патронатна сім’я, і ще двоє кандидатів проходять відповідний курс навчань.

Нагадаємо, дівчинку у «Вікні життя», що у міській дитячій клінічній лікарні Львова, залишили напередодні Нового року. Із дитиною була записка, в якій зазначено, що її звуть Вікторія і їй один рік. За словами медиків, дитина попередньо здорова, але вони продовжували за нею спостерігати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...