Астрологи розповіли, що чекає на Україну в 2020 році

Опубліковано: 05.01.2020. Автор: .

Астрологи розповіли, що чекає на Україну в 2020 році

На думку експертів, 2020 рік для України є активним і результативним. Зірки і планети пророкують трансформаційні процеси. Протягом року для України гостро стоятимуть фінансові теми. Про це йдеться на сайті вищої школи астрології «Сяйво Сіріуса».

На думку експертів, 2020 рік для України є активним і результативним. Зірки і планети пророкують трансформаційні процеси. Протягом року для України гостро стоятимуть фінансові теми.

Положення Урана в шостому Будинку солярної карти пророкує зміни й відновлення в виконавчих органах країни: органи місцевого самоврядування, адміністрації і т.д. Уран пов’язаний з реформами. Тому реформи будуть, не такі корінні і глобальні, як багато хто чекає, але, тим не менш, вони будуть, – вважають астрологи.

Однак нам готові надати матеріальну допомогу дружні країни. В цілому фінансові перспективи в Україні є. Але можливе нераціональне використання коштів, високі витрати. Отримані гроші не затримуються в бюджеті України.

У 2020 році також загрожують серйозні труднощі в угодах і домовленостях з іноземними партнерами. Тут немає взаєморозуміння, можливі розбіжності з США і Європою, жодної узгодженої стратегії.

Якщо в цілому, то 2020 рік для України виглядає непоганим. У різних методах прогностики спостерігаються гармонійні аспекти. Виділяється на загальному тлі планета Марс, вона пророкує період активної роботи і перетворення країни. Вірогідні реформи, зміна виконавчих органів. Процеси йдуть динамічно, є рух – це для України є хорошим фактором, адже в попередні роки спостерігалася в основному стагнація. А в 2020 році за короткий термін може бути багато виконаної роботи, найбільш активний період: березень – липень 2020 року,  зазначили звіздарі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...