Медичне диво: в Дніпрі жінка з рідкісним захворюванням народила здорову дитину

Медичне диво: в Дніпрі жінка з рідкісним захворюванням народила здорову дитину

Унікальні пологи відбулисяв пологовому будинку лікарні ім. Мечникова в Дніпрі. Медики не приховують, що його можна назвати справжнім дивом. Жінка з рідкісним захворюванням – синдромом Гольденхара та іншими патологіями – народила здорову дитину. Про це на своїй сторінці в Facebook написала  лікар лікарні ім. Мечникова Ольга Фандєєва, повідомляє Наше місто.

Жінка приїхала в Мечникова на плановий кесарів розтин, оскільки у неї в анамнезі, не зважаючи на синдромом Гольденхара, є і рубець на матці.

Кваліфіковані лікарі пологового будинку успішно прооперували незвичайну пацієнтку. У неї народилася цілком здорова дівчинка вагою майже 3 кілограми, зріст – 48 см. Незабаром, і новоспечена матуся, і новонароджена відправляться додому.

Медичне диво: в Дніпрі жінка з рідкісним захворюванням народила здорову дитину

Синдром Гольденхара є рідкісним спадковим захворюванням, що характеризується багатьма аномаліями, які виникають внаслідок порушення розвитку першої та другої зябрових дуг першої глоткової кишені, першої зябрової щілини і зачатків скроневої кістки. Серед вроджених вад розвитку черепно-щелепно-лицевої ділянки геміфаціальний мікросомія займає друге місце по частоті після вроджених ущелин верхньої губи та піднебіння.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...