Українців попередили про небезпечний штам грипу

Опубліковано: 13.01.2020. Автор: .

Українців попередили про небезпечний штам грипу

Грип є досить небезпечним вірусом, який здатний внести відчутні зміни у здоров’ї людини і навіть призвести до летального результату. Практично щороку в Україні є епідемія цього захворювання, яке поширюється з великою швидкістю. Доктор медичних наук, а за сумісництвом завідувач кафедри інфекційних захворювань в університеті ім. Богомольця Ольга Голубовська опублікувала повідомлення на своїй сторінці в Facebook, де попередила українців, що насувається епідемія грипу.

Інформація про важких хворих зараз надходить найчастіше з західних і центральних регіонів України, є смертельні випадки, найближчим часом ми дізнаємося про їх зростання. І це незважаючи на те, що епідпороги поки не перевищені. У важких хворих, на жаль, часто тестується грип H1N1 / pdm09, згідно з даними нашого ЦГЗ. У США в цьому сезоні вже зареєстровано 2100 смертей. Але вони вміють правильно виявляти хворих, – йдеться у дописі.

Перш за все медик попередила, що варто бути обережнішими, оскільки грип це дуже непередбачувана хвороба і не всі можуть пережити цей сезон. Вона зазначає, що ця хвороба дуже швидко розвивається, тому на початку сезону мало хто надає їй важливого значення.

Ще однією проблемою Голубовська називає обмеження доступу до медичної допомоги через що люди змушені хворіти вдома. За її словами, часто це призводить до фатальних наслідків і стає удвічі неприємно тому, що їх можна було запобігти.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...