Вже не чує і майже не бачить: такса Нора з Києва стала найстарішим собакою в Україні

Опубліковано: 14.01.2020. Автор: . Київська область

Вже не чує і майже не бачить: такса Нора з Києва стала найстарішим собакою в Україні

Рекордсменом-довгожителем в категорії «Жива природа» стала такса Нора, якій виповнилося вже 19,5 років. Сьогодні, 14 січня, у Києві буде офіційно оголошено цей рекорд тривалості життя собаки.

Як свідчить таблиця вікових відповідностей, це – понад 100 людських років, каже керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова. Тривалість життя більшості з собак – 8-12 років, і мало хто з них доживає до 15-річного віку. Тож Нора не просто заслужена пенсіонерка, а й рекордсменка серед собак-старожилів.

Замолоду такса мала веселу і сміливу вдачу і дуже любила грати з дітьми у футбол. Навчилася носом футболити м’яч, за що й була зарахована членом дворової футбольної команди. Нора має багато іграшок і раніше завжди безпомилково з ящика діставала саме ту, яку називала господиня. Проте останнім часом дається взнаки старість – собачка вже не чує і майже не бачить. Тож тепер улюбленим заняттям для пенсіонерки Нори є просто полежати.

Головна вимога до рекордів тривалості життя тварин, це – документальне підтвердження віку, – каже Лана Вєтрова. – Господарі Нори надали усі необхідні документи, які офіційно підтверджують вік собаки. Адже до нас часто надходять й інші заявки щодо собак-старожилів, але їх господарі, на жаль, не можуть сформувати доказову базу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...