«Я не зможу утримувати дитину на 36 тисяч гривень!» Міністр освіти шокувала українців заявою про малу зарплату

Опубліковано: 21.01.2020. Автор: .

«Я не зможу утримувати дитину на 36 тисяч гривень!» Міністр освіти шокувала українців заявою про малу зарплату

Міністерської зарплатні 36 тисяч гривень виявилося замало, щоб заощадити на майбутнє або утримувати дитину міністру освіти Ганні Новосад. Про це вона заявила в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Зараз моя зарплата на руки в середньому становить 36 тис. грн – це на 10 тис. грн. менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, я не маю часу ходити в кіно. Але якщо ви мене спитаєте, чи влаштовує мене це як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то, безперечно, цього не вистачить.

І коли я завершу свою роботу тут, я не буду мати заощаджень як таких. Із своєї зарплати я багато витрачаю на поточні видатки на роботі, на речі, які потрібні на утримання офісу. Також у мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде утримувати мене – я мушу сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплатню, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати, – сказала міністр.

Заява чиновниці неабияк обурила пересічних українці. Соцмережі буквально вибухнули гнівними коментарями:

«Нехай спробує на 6 тисяч трьох дітей утримувати!», «Гнати її в три шиї за такі слова! То вчителі можуть на 5 тисяч утримувати дітей, а вона ні!», – пишуть користувачі.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...