Велика Британія шкодує через публікацію українського герба у «Посібнику з протидії екстремізму»

Опубліковано: 21.01.2020. Автор: .

Велика Британія шкодує через публікацію українського герба у «Посібнику з протидії екстремізму»

Велика Британія шкодує через образу, нанесену Україні через включення зображення герба України – Тризуба у «Посібник з протидії екстремізму», заявив спікер британського уряду.

Ми усвідомлюємо та шкодуємо через образу, завдану появою українського Тризуба у «наочному посібнику» британської поліції. Як вже заявляли в поліції, у цьому документі чітко зазначено, що багато символів, наведених у ньому, не використовують у боротьбі з тероризмом, – йдеться в заяві, яку поширило Посольство Великої Британії в Україні у Twitter.

Наголошується, що влада Великої Британії глибоко поважає офіційні символи української державності, зокрема, державні прапор, герб і гімн України.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко у відповідь заявив, що тепер настав час виключити зображення українського герба з цього «Посібника».

Нагадаємо, 17 січня британське видання Guardian опублікувало перелік екстремістської символіки, укладений контртерористичною поліцією Об’єднаного королівства. Серед прикладів «праворадикальних символів» можна знайти татуювання у вигляді українського тризуба, а серед переліку угруповань «білих супремасистів» – шеврон українського батальйону «Азов».

Велика Британія шкодує через публікацію українського герба у «Посібнику з протидії екстремізму»

Водночас у британській контртерористичній поліції заявили, що наявність символіки в посібнику не означає, що організації, які нею користуються, є екстремістськими. Натомість публікацію списку пояснюють спробою допомогти поліції та іншим службам «розуміти зміст знаків та символів, з якими вони можуть стикатися в роботі щодня».

Посольство України у Великій Британії вимагає від контртерористичної поліції вилучити з переліку екстремістської символіки український герб.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...