Міністр Дмитро Дубілет порахував кількість населення України

Опубліковано: 23.01.2020. Автор: .

Міністр Дмитро Дубіет порахував кількість населення України

Результати оцінки чисельності наявного населення України, яку провів уряд, показали, що нині в країні мешкає 37 мільйонів 289 тисяч громадян. Про це міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет заявив на пресконференції.

За його словами, розподіл за статтю виглядає так: 20,01 млн – жінок та 17,28 млн чоловіків.

У Києві нині мешкають 3,7 млн​​ громадян, тобто десята частина населення всієї України.

На жаль, додав міністр, не було можливості оцінити кількість наших співвітчизників, які нині мешкають на окупованих територіях, та тих, хто постійно за кордоном.

Урядовець також звернув увагу на те, що оцінку проводили трьома методами. Завдяки даним мобільних операторів, Державної служби статистики України, Пенсійного фонду, Державного реєстру фізичних осіб вдалося отримати певний результат.

На щастя, всі три методи дали приблизно однаковий результат. Якби так сталося, що методики дали б різний результат, звісно, довелося б щось змінювати. Різниця між результатами вийшла 2, 8%, – сказав він. – На моє переконання, для того, щоб ухвалювати управлінські рішення, цієї інформації достатньо. Більша точність не потрібна.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...