Нацбанк України випустить гроші з зображенням щура

Опубліковано: 24.01.2020. Автор: .

Нацбанк України випустить гроші з зображенням щура

Національний банк України на честь китайського Нового року випустить пам’ятну монету Рік Пацюка, повідомила прес-служба НБУ. В обіг монета увійде 27 січня.

Номінал монети 5 гривень, її тираж 50 тис. штук. Монету виготовлено з нейзильберу, її маса – 16,54 г, діаметр – 35 мм.

На аверсі монети розміщені: малий Державний Герб України і 12 символів східного календаря. А також стилізований годинник зі стрілкою, що вказує на щура – символ року. Також вказано рік карбування монети, є написи «Україна» і «5 гривень» і стилізовані під українську вишивку символи кожної пори року (сніжинка, квітка, ягода, лист), логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети – згорнулася в клубок щур, якого оточують стилізовані символи – сніжинки, квіти, плоди, гілки.

Нагадаємо, влітку у Нацбанку оголосили про зміни в номінальному ряді банкнот і монет, спрямовані на впорядкування грошового обігу гривні. Глава НБУ Яків Смолій озвучив наступні нововведення: монети 1, 2 і 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні і виведені з обігу з 1 жовтня 2019 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...