Сьогодні день пам’яті жертв Голокосту

Опубліковано: 27.01.2020. Автор: .

Сьогодні день пам’яті жертв Голокосту

З 2012 року, згідно з постановою Верховної Ради, щороку 27 січня в Україні вшановують пам’ять жертв Голокосту. У 2020 році майже у всіх містах країни пройде акція «Шість мільйонів сердець».

Серед 6 мільйонів загиблих від нацистської політики терору євреїв  понад 1,5 мільйона були громадянами України. Адже у часи німецької окупації в роки Другої світової війни Україна стала одним з центрів масових переслідувань і масових страт єврейського народу. Серед цих людей було півтора мільйона дітей, що становило приблизно третину загальної чисельності євреїв в усьому світі у той час.

Крім основних церемоній і покладання квітів та каміння (за єврейськими традиціями) до меморіалів, в різних містах пройдуть численні пам’ятні виставки, лекції, бесіди, вистави і зустрічі з вижили в Голокост і Праведниками, які їх рятували.

Також у цей день Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення нагадує про те, що телерадіоорганізації зобов’язані змінити програму передач, згідно з правилами мовлення у дні трауру (скорботи, жалоби) та дні пам’яті.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...