Онкохвора дівчинка з Дубенщини написала книгу казок

Опубліковано: 28.01.2020. Автор: . Рівненська область

Онкохвора дівчинка з Дубенщини написала книгу казок

12-річна Марійка Колеснік зі села Плоска Дубенського району, яка бореться з важкою недугою, написала книгу казок. Книга «Диво» – це збірка з чотирьох казок із ілюстраціями юної авторки. Допомагала дівчинці втілити творчі задуми рівненська письменниця Олена Медвєдєва.

Шкода, що всі ці казки написані й проілюстровані дванадцятирічною авторкою на лікарняному ліжку у відділенні дитячої онкогематології. А це не те місце, яке може надихати. Навпаки – це поле бою. Те, що саме тут дитина знаходить у собі сили радіти життю, боротися за нього і творити дива, зворушує навіть дорослих скептиків, – говорить про Марійку Олена Медвєдєва журналістам видання «Район. Дубно».

Онкохвора дівчинка з Дубенщини написала книгу казок

Як розповідає мама юної письменниці Людмила Колеснік, Марійка занедужала  у серпні 2019 року. Спершу помітили, що не бачить на праве око, а потім виявили пухлину в голові. Діагноз – пілоцитарна астроцитома. Дівчинку двічі оперували в Київському інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. Наразі Марійка – пацієнтка відділення онкогематології Рівненської обласної лікарні.

Попри нестерпний біль, дівчинка тримається дуже стійко, ніколи не скаржиться. У середині грудня Марійка почала писати казки. І от вже вона побачила свою власну книжечку.

Дівчинка потребує допомоги: моральної – добрим словом і молитвою,  і матеріальної.

Щоб допомогти дівчинці, кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку Колеснік Людмили Сергіївни (мами Марійки) – 5168757383995091.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...